Učenici odjeljenja III-4 su crtežima dočarali prava djece, a kroz debatu usvajali, potom i demonstrirali jedni drugima “Bonton u druženju”.













Učenici odjeljenja III-4 su crtežima dočarali prava djece, a kroz debatu usvajali, potom i demonstrirali jedni drugima “Bonton u druženju”.












